Hakkımızda

  |   Hakkımızda

Marka Lojistik

Marka Lojistik, 2000 Yılında Tuzla merkezli olarak kurulan firmamız, Değerli müşterilerimizin güveni ve destekleriyle hızla büyüyerek, 2007’ nin başından itibaren şehir içi ve yurt geneli taşımacılıkta Türkiye'nin önde gelen firmaları arasına girdi. İstanbul ve Türkiye'nin her noktasına, her türlü kuru yük, metal, mobilya, orman ürünleri, inşaat malzemeleri,kağıt, tekstil, teknolojik ürünler, makina, gıda, temizlik ve tarım ürünleri, her türlü ham ve mamul madde,strafor, komple ve parsiyel yük taşımacılığı alanlarında faaliyet göstermektedir. Marka Lojistik; yurtiçi taşıma organizatörlüğü yapabilmek için zorunlu olan R1 Yetki Belgesine sahiptir. Ayrıca yurtiçi taşımacılıkta zorunlu olan K1 Yetki belgesine de sahiptir .Müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için kendi öz malımız olan 30 Adet TIR 15 Adet Kamyon 10 Adet Kamyonet den oluşan güçlü araç filomuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bugün müşterilerine daha iyi, hızlı ve verimli hizmet verebilmek amacıyla Tuzla Merkez-GebzeŞube- Dilovası Şube-Turgutlu Şube-Samsun Depo olmak üzere 5 şubemiz ile faaliyetini sürdürmekte ve şubeleşme çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz. Ayrıca Türkiye'nin her bölgesindeki işbirliği içinde olduğu çözüm ortaklarıyla Türkiye genelinde siz değerli müşterilerimizin ve Türkiye ekonomisinin hizmetindedir.

Img

Marka Lojistik, çalışanına ve müşterisine verdiği değer ve güven, gösterdiği saygı; vermiş olduğu hizmette hız, süreklilik, istikrar ve uygun fiyatla öne çıkmıştır. Üzerine aldığı sorumlulukları zamanında ve güvenle yerine getirmesiyle kısa zamanda sektörün kendi sınıfındaki lider firmalarından biri haline gelmiş ve bu vasfını sürdürmektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne yanımızda olan ve birlikte çalışmaktan keyif aldığımız siz değerli müşterilerimize ilk günün heyecanıyla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

slider

Vizyonumuz

FARKLILIKLAR YARATARAK LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE KALICI ÜSTÜNLÜK SAĞLAMAK, DEGER YARATMAK VE SAHİP OLDUGUMUZ PİRENSİPLERİN IŞIGINDA MÜŞTERİLERİMİZE SÜRDÜRÜLE BİLİR VERİMLİLİGİ SAĞLAMAK.

slider

Misyonumuz

TEKNOLOJİK ALT YAPIMIZA İNSAN KAYNAKLARIMIZA VE ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SÜREÇLERİNE SÜREKLİ YATIRIM YAPARAK MÜŞTERİLERİMİZİN VERİMLİLİK DÜZEYİNİ HER ZAMAN ÜST SEVİYEDE TUTMAK

slider

Şirket Politikamız

Müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek, Sektörümüzdeki yenilikleri takip etmek, sektörde tercih edilen firma olmak için hizmet kalitesini sürekli